The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Spijunaza

Go down 
2 posters
AutorPoruka
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

Spijunaza Empty
KomentarNaslov komentara: Spijunaza   Spijunaza Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 8:44 pm

Znam da ako u selu ne postoji spijun, pokusaj spijunaze ostaje neprimjecen.
Pitanje je ako posaljem svog spijuna kao pojacanje kod nekoga ko ih nema dali tudji pokusaji spijunaze na to selo ostaju neprimjeceni ili...?!?

pirat
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Spijunaza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spijunaza   Spijunaza Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 10:57 pm

Tvoji špijuni u tuđem selu služe isto kao i da su iz tog sela, samo ih on naravno ne može slati dalje, nego samo vratiti tebi nazad.
Nekako mi čudno zvuči ova rečenica, nadam se da je razumljiva scratch
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

Spijunaza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spijunaza   Spijunaza Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 11:05 pm

metro (citat):
Tvoji špijuni u tuđem selu služe isto kao i da su iz tog sela, samo ih on naravno ne može slati dalje, nego samo vratiti tebi nazad.
Nekako mi čudno zvuči ova rečenica, nadam se da je razumljiva scratch

znaci ukoliko neko spijunira selo u kome se nalazi moj spijun to spiuniranje se registruje?!
pirat
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Spijunaza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spijunaza   Spijunaza Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 11:11 pm

da. ali ja sad nisam sigurna, moram prvo provjeriti ali mislim da ako netko pošalje puno više špijuna nego ih ti imaš u selu opet ne vidiš da ti dolazi napad (špijunaža) dok ne završi. znači dok se ne pojavi izvještaj da si špijuniran study
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

Spijunaza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spijunaza   Spijunaza Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 11:28 pm

metro (citat):
da. ali ja sad nisam sigurna, moram prvo provjeriti ali mislim da ako netko pošalje puno više špijuna nego ih ti imaš u selu opet ne vidiš da ti dolazi napad (špijunaža) dok ne završi. znači dok se ne pojavi izvještaj da si špijuniran study

Ma nebitno kada, bitno je da prikaze napad a onda je do mene da posaljem odmazdu!!!

Osveta stize

pirat
Na vrh Go down
Sponsored content





Spijunaza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spijunaza   Spijunaza Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Spijunaza
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Travian :: Pitanja i odgovori-
Idi na: