The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koalicija nesvrstanih

Go down 
+4
buco_bh
amman
crnaudovica
maximian
8 posters

Da li ste za koaliciju?
DA
Koalicija nesvrstanih Vote_lcap95%Koalicija nesvrstanih Vote_rcap
 95% [ 20 ]
NE
Koalicija nesvrstanih Vote_lcap5%Koalicija nesvrstanih Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Ukupno glasova : 21
 

AutorPoruka
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 9:39 am

Pozdrav,

Posto je veoma tesko opstati kao pojedinac i kao savez na ovom serveru, savez S.N.O.B zajedno sa savezom BiiH dosao je na ideju stvaranja zajednickog pokreta, koji bi se zvao "Pokret nesvrstanih - PN".
Cilj buduceg pokreta jeste da se stvori Aliansa prijatelja koja bi zajedno ratovala, bavila se pitanjima ekonomije, odbrane i slicno. Ako Vam je poznato iz historije vecina zemalja koje su bile siromasnije i bez uticaja pod vodstvom Tita, Nasera i Nehrua stvorili su Pokret nesvrstanih koji je djelovao kao zajednicki pokret u okviru kojeg su vodili zajednicku politiku i ekonomiju kako bi se odbranili od uticaja jakih velesila kao sto je Amerika, Engleska i slicno. Stim da je svaka zemlja u okviru Pokreta postojala za sebe i djelovala za sebe i vodila svoju unutarnju politiku. Tako i ovdje na travian.ba serveru zelimo stvoriti nesto slicno sa istim ciljevima. Stvaranjem pokreta NEBI DOSLO DO PROMJENE IMENA SAVEZA, PREMJESTANJA CLANOVA IZ SAVEZA U SAVEZ NITI BILO CEGA STO BI DOVELO DO NARUSAVANJA NEZAVISNOSTI I INTEGRITETA SVAKOG OD SAVEZA.
Ovaj pokret je jos uvijek u razvijanju, planiramo napraviti ustav pokreta, organizovati sastanke svaki mjesec ili po potrebi, napraviti forum i slicno. Vodja svakog saveza (eventualno + diplomata) imao bi glas u pokretu i sve odluke bi donosili demokratski glasanjem.
Stvaranjem ovakvog pokreta dobicemo na masovnosti i jacini igraca i postacemo jedan od najvaznijih i najuticajnijih pokreta na ovom serveru i mislim da bi na taj nacin osigurali sebi opstanak. U slucaju rata svaki savez bi imao podrsku ostalih saveza, ekonomija svih saveza ce se poboljsati zbog bolje saradnje, zajednicki napadi i odbrane nece vise biti problem. Razmislite o ovome, mislimo da je ovakva prilika jedna od boljih za uspjeh nasih saveza. Na Vama je da procjenite sta je najbolje za Vas. Vasa odluka ce se postovati ma kakva ona bila. Sve zainteresovane vodje neka se jave ovdje na forumu i napisu nacin na koji mozemo stupiti u kontakt njima ako zele da nam se pridruze.
Mozete i mene kontaktirati preko privatnih poruka ili preko ingame nicka deXter. Sve suvisne komentare tipa da je neizvodivo, nemoguce, bezveze i slicno ostavite za sebe. Ako Admin Foruma smatra da je ovo spam i lose mjesto za ovu temu, neka je obrise. Hvala Vam na Vasem vremenu.

Pozdrav.

Sta mislite o ovome???
Na vrh Go down
crnaudovica




Broj komentara : 7
Registration date : 2007-12-17

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 4:55 pm

Naravno da sam za!!! Kako necu biti, evo cijelo jutro i skoro dan se borim sa napadima. Te posalju jednog, te sto i jednog, i tako ukrug O.o
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 6:46 pm

imate fore da glasate do 20.00 h jer je u 21.00 sastanak diplomata iz svih alijansi slicnih nama, tako da se mora znati sta zeli vecina
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 7:19 pm

Glasala Rolling Eyes

Mozda da posaljes in-game poruku, ako smo ograniceni s vremenom. Vjerovatnoca da ce svi iz alijanse (ili pak vecina) do 8 posjetiti forum i glasati je na zalost relativno mala.
Na vrh Go down
buco_bh




Broj komentara : 2
Registration date : 2007-12-28

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 7:38 pm

Nije to lose zajedno smo jaci
Na vrh Go down
low_rider




Broj komentara : 1
Registration date : 2008-01-09

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 7:52 pm

super ideja onda bi ove mi mogli da matletiramo a ne oni nas Very Happy
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 8:14 pm

Drago mi je što je vecina za, to ce biti stvarno dobro za nas...
Na vrh Go down
nebas




Broj komentara : 17
Location : Banja Luka
Registration date : 2007-12-17

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 9:28 pm

ja sam ZA. Klopa

pod uslovom da se ne narusi nas licni suverenitet i teritorijalni integritet, pa da kasnije izgubimo samostalnost i nezvisnost i da dodje do rasula u savezu. kao npr. da se vecina clanova "stopi" sa drugim alijansama i da dodje kraj Avengers-u.

uuuu... jezivo zvuci jel da??? Imam tremu

pozz Hi
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 9:35 pm

Nebas je upravu, ovo sto imamo ne damo nikome!
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 10:09 pm

malo sam zakasnio s glasovanjem, ali dakako da sam ZA ! afro
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 11:02 pm

javite kako je prosao sastanak ! Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Koalicija nesvrstanih Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koalicija nesvrstanih   Koalicija nesvrstanih Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Koalicija nesvrstanih
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Poslovi alijanse :: Dogovori i glasanja-
Idi na: