The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 CRNAUDOVICA

Go down 
+5
Lordson
crnaudovica
BegyHZ
amman
maximian
9 posters
AutorPoruka
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 7:07 pm



: komentar modifikovan dana: Sun Jan 13, 2008 10:59 am; prepravljeno ukupno 4 puta
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 7:17 pm

Dobro je Thumb up!

Valjda bude jos i bolje za nas i udovicu Wink
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 10:18 pm

dobro obavljen posao, svaka cast , samo ih Klopa
Na vrh Go down
crnaudovica




Broj komentara : 7
Registration date : 2007-12-17

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 12:28 am

Moracu malo spamat', nema druge Wink

Jutros sam bila ovakva pale

U podne ovakva Sad

Poslijepodne Shocked

navece ovakva sunny

Hvala svima koji su mi pogli. Slala sam neke poruke, ali ne znam vise ni kome sam poslala. Zato se ovdje pronadjite Aplauz
Na vrh Go down
Lordson

Lordson


Broj komentara : 17
Registration date : 2007-12-24

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:07 am

Evo malo resa od mene nadam se da cete si naci... Poslao sam ti vise zita zato sto ti treba za vojsku ostalog nemam SORRY bice drugi put.. Drzi se...


Predmet: Gondor prenosi resurse prema Ciklami
poslano: na 11.01.08 u 21:14:31 sati

Lordson iz sela Gondor
Resursi 250 | 150 | 140 | 1000
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:34 am

ljudi mi hitno moramo poduzeti nesto za ove napade, poceli su pravo da nas napadaju..i sto je interesantno dosad nam samo napadaju zenske clanove alijanse Very Happy Embarassed Sta ima od onog udruzenja?? Jedino tu vidim spas..jer ako ovako ostane sutra mogu napasti i ostale clanove, mogu ja biti zrtva, moze biti bilo ko iz alijanse..sto moze dovesti do pitanja opstanka cijele alijanse, kao primjer mozemo vidjeti sta se desilo BA alijansi, treba se potruditi da ne zavrsimo kao oni.. Ja to stvarno ne zna
Na vrh Go down
Hell_Boy

Hell_Boy


Broj komentara : 6
Age : 42
Registration date : 2008-01-11

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 2:57 pm

Bro u pravi si ti , szalzem se ja sa tobom sto se toga tice .. samo sto od mene jos ne mozete ocekivati nikakvu podrsku osim u resursima .. hgehehe tek sad sam poceo praviti vojsku , do sada sam bio bez i jednog vojnikaa, no eto uglavnom trebalo bi se malo vise aktivirati sto se toga tice, jer kao sto svi znamo to i jeste bit alijanse... pa sad kako dalje i sta vidjet ce mo Ja to stvarno ne zna Ja to stvarno ne zna Ja to stvarno ne zna Ja to stvarno ne zna study study study
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 4:19 pm

Dizemo ambasade da mozemo da napravimo maticu da moze primit 60 clnaova i da winga za ostale, clanovi se raspodjeljuju prema kolicini stanovnika i aktivnosti na travianu, ove sto ih farmaju izbacit cemo a pozvati aktvinije i borbenije igrace, tolko za sada, pozz
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:08 am

maximian (citat):
Dizemo ambasade da mozemo da napravimo maticu da moze primit 60 clnaova i da winga za ostale, clanovi se raspodjeljuju prema kolicini stanovnika i aktivnosti na travianu, ove sto ih farmaju izbacit cemo a pozvati aktvinije i borbenije igrace, tolko za sada, pozz

ako treba reci u koje selo treba slati ressove za ambasadu da pomognemo svi, da se to sto prije se napravi..
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:33 am

necu da vas opterecujem s time vi se gradite ja saljem resurse tamo redovno a sutra navecer ce te biti obavjesteni o preseljenju Very Happy
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 2:47 am

maximian (citat):
necu da vas opterecujem s time vi se gradite ja saljem resurse tamo redovno a sutra navecer ce te biti obavjesteni o preseljenju Very Happy

ma nista izgradnja samo nabijam ressove jos malo pa svi po 400 Smile
Na vrh Go down
nomad




Broj komentara : 4
Registration date : 2008-01-17

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: senator down   CRNAUDOVICA Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 4:10 pm

Na vrh Go down
CerrA.Bey




Broj komentara : 1
Location : Bosanska Krupa
Registration date : 2008-01-14

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 6:29 pm

nomad (citat):
http://travilog.org.ua/ba/1715223/d81270ee2d59aa0aaa045bae8e2ecde2

Congratulations! Bravo!... Bravo!...

To brate, bilo je i vrijeme da mu se stane u kraj, vidi sa saveznicima pa ga dovršite Šiba...
Na vrh Go down
Merima




Broj komentara : 8
Registration date : 2008-01-17

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 9:55 pm

E ljudi na zalost od mene nemozete dobiti rese za ambasadu Crying or Very sad ban sam od 14 jos me nisu unbun poludicu zakucali mi se resi a ja nemogu nista osim pisati poruke pale
Na vrh Go down
Merima




Broj komentara : 8
Registration date : 2008-01-17

CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 9:55 pm

E ljudi na zalost od mene nemozete dobiti rese za ambasadu Crying or Very sad ban sam od 14 jos me nisu unbun poludicu zakucali mi se resi a ja nemogu nista osim pisati poruke pale
Na vrh Go down
Sponsored content





CRNAUDOVICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CRNAUDOVICA   CRNAUDOVICA Icon_minitime

Na vrh Go down
 
CRNAUDOVICA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Poslovi alijanse :: Ratovi-
Idi na: