The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najhrabriji misevi

Go down 
3 posters
AutorPoruka
bax

bax


Broj komentara : 58
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-15

Najhrabriji misevi Empty
KomentarNaslov komentara: Najhrabriji misevi   Najhrabriji misevi Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:27 am

SKUPILA SE TRI NAJHRABRIJA MISA NA SVIJETU I TO AMERIKANAC, NJEMAC I BOSANAC I HVALE SE JEDaN DRUGOM

1. AMERIKANAC

JOJ LJUDI JA NEKI DAN VIDIM STOJI VELKA MISOLOVKA I SIR NA NJOJ I FINO MANGUPSI PRIDZEM I BRZINOM SVJETLOSTI IZVUCEM ONAJ SIR I TEK ONDA MISOLOVKA ZATVOTI.

2. NJEMAC

MA JOJ MOJ AMERIKANAC NIJE TO NISTA NEKI DA JA ISTO BIO GLADAN I VIDIM STOJI MISOMOR I JA FINO UZMEM I POJEDEM I NISTA MI NE BUDE

3. BOSANAC

JOJ JA NE MOGU VISE SLUSAT TA VASA SRANJA ODO KUCI JEBAT MACKU. lol! Bravo!... Bravo!...
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Najhrabriji misevi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najhrabriji misevi   Najhrabriji misevi Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:25 am

haha prelodo Smile
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Najhrabriji misevi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najhrabriji misevi   Najhrabriji misevi Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:35 am

Imamo rejpera u alijansi zovite muriju Veseljeeeee!
Na vrh Go down
Sponsored content





Najhrabriji misevi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najhrabriji misevi   Najhrabriji misevi Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Najhrabriji misevi
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Zabava :: Vicevi-
Idi na: