The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Napad

Go down 
+6
Sauron
Iceman
metro
amman
maximian
bax
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next

dali ste da napdnemo neku znatno slabiju alijansu?
DA
Napad Vote_lcap85%Napad Vote_rcap
 85% [ 11 ]
NE
Napad Vote_lcap15%Napad Vote_rcap
 15% [ 2 ]
Ukupno glasova : 13
 

AutorPoruka
bax

bax


Broj komentara : 58
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Napad   Napad Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 10:57 pm

Ovako nesto sam razmisljo pa ne znam sta VI mislite kako bi bilo da probamo napast neku znatno slabiju alijasnu od nas jednostavno da probamo kako funkcionise kordinacija nase alijanse a boga mi i da se pocnemo celiciti Twisted Evil pirat
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 11:28 pm

Podrzajem te drug, samo reci koga
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 11:30 pm

Sto su se decki naostrili Razz

Samo naprijed Klopa
Na vrh Go down
bax

bax


Broj komentara : 58
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 11:32 pm

Konkretno ja bih saceko da se jos clanova izjasni pa cu onda napraviti jednu malu anketu koju alijasnu da napadnemo te cemo svi zajednicki probrat janje za klanje Yesss Svakako moramo probat kako ce nam funkcionisat koordinacija posebno iz razloga sto smo svi manje vise razbacani po mapi Pucam... Pucam...
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 11:43 pm

Za sam ali ne želim da to bude neka jadna mala alijansica sa 3 člana nego netko tko ima najmanje 10 članova i da ih barem pola ima 100 stanovnika, jer je meni ispod časti napadati neke slabiće, sjetite se neki od vas koji su bili napadani u početku kako je to
Na vrh Go down
bax

bax


Broj komentara : 58
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 11:45 pm

pa to sam i mislio Faca
Na vrh Go down
Iceman




Broj komentara : 17
Registration date : 2007-12-24

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 1:54 am

Sto da ne Pucam...
Na vrh Go down
Sauron




Broj komentara : 3
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 3:05 pm

Apsolutno sam ZA da napadnemo neku alijansu
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 5:42 pm

moze Smile ako se smije predloziti ja imam i prijedlog koju Smile
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 6:30 pm

BegyHZ (citat):
moze Smile ako se smije predloziti ja imam i prijedlog koju Smile
Posalji in-game poruku meni sa imenom alijanse i tvoje razloge pa cemo vidjeti.
pirat
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 6:34 pm

poslao Smile
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 6:58 pm

BegyHZ (citat):
poslao Smile

Stiglo, vijecamo - potanki su malo pa cemo vidjeti!!!
pirat
Na vrh Go down
bax

bax


Broj komentara : 58
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 9:53 pm

treba napraviti izbor izmedzu 5 il 6 alijansi pa da proberemo i vidimo cija majka crnu vunu prede Cool
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 1:22 am

BegyHZ (citat):
moze Smile ako se smije predloziti ja imam i prijedlog koju Smile

Begy, evo jedan post za tebe!

MAXIMUM XXX 27.12.07
napadi 23:20:22
Svemirac, jel to tvoja alijansa napada na moju?!!
Razmislite dobro ubuduce da ne bude odmazde. Ako vec napadate nek to bude napad kako Bog zapovijeda a ne sa 2 strumfa.

pirat
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 1:33 am

Strumfovi Smile

Mali plavi, mali plavi strumfovi uvjek ste bili p**** s juga to ce te i ostati Smile
Na vrh Go down
nebas




Broj komentara : 17
Location : Banja Luka
Registration date : 2007-12-17

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 1:06 pm

CHAAARGE!!!
Pucam... Pucam... Pucam... Pucam... Pucam... Pucam... Pucam...

1) ali TAKTIKA: dobra priprema!!!!!! na prvom mjestu!!!!!!!!

2) RASPODJELA: 1) pjesadija: sva pjesadija
2) konjica: svi konjanici i vitezovi
3) artiljerija: katapultovi i ovnovi
4) i nesto malo spijuna koji ce nas obavjestavati o protivnickom kretanju vojske: izvidjaci.
P.S. ne bi bilo lose kad bi neko sposoban kao tajni agent iz naseg saveza 'uvukao se' u savez koji odlucimo napadati. Faca
Dvoboj Dvoboj Dvoboj Dvoboj Dvoboj Dvoboj Dvoboj Dvoboj Dvoboj Dvoboj Dvoboj Dvoboj
Na vrh Go down
bax

bax


Broj komentara : 58
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 12:23 am

maramo izabrat i takticara alijanse sunny
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 12:35 am

hocemo, od nove godine ide reorganizacija (jel se tako pise scratch ) Laughing Laughing alijanse moram se samo dogovoriti sa mojom desnom i lijevom rukom Laughing Laughing pa cete biti obavijesteni o promjenama, a u nekima cete i sudjelovati
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 1:15 am

metro (citat):
hocemo, od nove godine ide reorganizacija (jel se tako pise scratch ) Laughing Laughing alijanse moram se samo dogovoriti sa mojom desnom i lijevom rukom Laughing Laughing pa cete biti obavijesteni o promjenama, a u nekima cete i sudjelovati

zuper Wink

evo kad smo kod teme "Napadi" izubio sam skoro cijelu vojsku, svaka pomoc dobro dosla sunny
Na vrh Go down
frla4

frla4


Broj komentara : 11
Age : 41
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 1:41 am

Šta ce oni koji nemaju vojsku. Pokloni te mi TOP Dobar peso...


: komentar modifikovan dana: Sat Dec 29, 2007 1:43 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 1:41 am

ništa se ne brini, imat će uskoro i oni vojsku
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 2:11 am

nije mi jasno samo sto se trudimo da napadnemo neku alijansu kad i ove clanove ne mozemo da odbranimo, ko je zadnji put poslao pojacanje kod nekoga?? kad smo uradili i jednu dobru odbranu, da se malo za to pobrinemo Yesss
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 2:32 am

Evo samo da obavjestim da na mene ide napad od lika s imenom BLU, alijansa TM87 koji ima cca oko 3500 stanovnika, (napad na navijackoj osnovi:)) al evo kazhe on da je ovo zeza, al zlatno pravilo nikad ne vjeruj strumfu.. Very Happy Very Happy
pa eto samo da znate slucajno ako me zbrise sa zemlje da se pozz sa vama preko foruma jer necu moci preko travijana Smile Very Happy Smile Laughing
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 2:35 am

BegyHZ (citat):
Evo samo da obavjestim da na mene ide napad od lika s imenom BLU, alijansa TM87 koji ima cca oko 3500 stanovnika, (napad na navijackoj osnovi:)) al evo kazhe on da je ovo zeza, al zlatno pravilo nikad ne vjeruj strumfu.. Very Happy Very Happy
pa eto samo da znate slucajno ako me zbrise sa zemlje da se pozz sa vama preko foruma jer necu moci preko travijana Smile Very Happy Smile Laughing

Ne daj se Ines Very Happy Samo zazmiri... kratko traje Rolling Eyes

Ja bih ti rado pomogla, ali nemam cime Sad
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 2:44 am

amman (citat):
BegyHZ (citat):
Evo samo da obavjestim da na mene ide napad od lika s imenom BLU, alijansa TM87 koji ima cca oko 3500 stanovnika, (napad na navijackoj osnovi:)) al evo kazhe on da je ovo zeza, al zlatno pravilo nikad ne vjeruj strumfu.. Very Happy Very Happy
pa eto samo da znate slucajno ako me zbrise sa zemlje da se pozz sa vama preko foruma jer necu moci preko travijana Smile Very Happy Smile Laughing

Ne daj se Ines Very Happy Samo zazmiri... kratko traje Rolling Eyes

Ja bih ti rado pomogla, ali nemam cime Sad

Bolje.. Ne daj se Nina ! pirat Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Napad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad   Napad Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Napad
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PRIRPEMA ZA NAPAD (podrska saveznicima)
» Napad na bivse clanove Alijanse

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Arhiva :: Arhiva-
Idi na: