The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PAmela

Go down 
+2
MAXIMUM XXX
(P) amela
6 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
(P) amela




Broj komentara : 8
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: PAmela   PAmela Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 11:13 pm

Cao drustvo,

ovo je pravo zabavna alijansa, steta sto mi travian kao igra nije tol'ko zanimljiva al eto da kazem i ja nesto o sebi, zivim na M dvoru i ovde sam preko frenda Maxija, skupa i treniramo:) 23 god, plava Off topic
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 12:41 am

(P) amela (citat):
Cao drustvo,

ovo je pravo zabavna alijansa, steta sto mi travian kao igra nije tol'ko zanimljiva al eto da kazem i ja nesto o sebi, zivim na M dvoru i ovde sam preko frenda Maxija, skupa i treniramo:) 23 god, plava Off topic
Dobro dosla u alijansu, al kud bas plava?! dosta nam je amman. jos samo da me cuje i eto ti belaja.
pirat
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 12:45 am

interesantno u ovoj nasoj alijansi ima dosta osoba suprotnog spola Smile queen
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 12:47 am

BegyHZ (citat):
interesantno u ovoj nasoj alijansi ima dosta osoba suprotnog spola Smile queen
Pa svestrana alijansa, sta ces. Jel se to zalis ili sta?!
pirat
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 12:48 am

ma ja nam samo pravim balans, bolje u parovima napadati Kupid
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 12:52 am

MAXIMUM XXX (citat):
BegyHZ (citat):
interesantno u ovoj nasoj alijansi ima dosta osoba suprotnog spola Smile queen
Pa svestrana alijansa, sta ces. Jel se to zalis ili sta?!
pirat

Naravno da se ne zalim Cool
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 12:57 am

MAXIMUM XXX (citat):

Dobro dosla u alijansu, al kud bas plava?! dosta nam je amman. jos samo da me cuje i eto ti belaja.
pirat

Jest vala. Jos jedna plavusa nije dobro za tebe X. I ovako te pola nema, kad hodas po sijelima cijelu noc. Valja ti sad na dvije strane Joj, pa da!

Plasim se za tebe Imam tremu
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:00 am

maximian (citat):
ma ja nam samo pravim balans, bolje u parovima napadati Kupid

A balans smo postigli, i sta sad? Ja ne vidim nikakvih napada... svi samo sijele i pricaju Razz

Dajte malo akcije ljudi, ako ovako nastavimo mogli bi smo uskoro poceti primati i cekove (penzionerske) Laughing
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:01 am

amman (citat):
MAXIMUM XXX (citat):

Dobro dosla u alijansu, al kud bas plava?! dosta nam je amman. jos samo da me cuje i eto ti belaja.
pirat

Jest vala. Jos jedna plavusa nije dobro za tebe X. I ovako te pola nema, kad hodas po sijelima cijelu noc. Valja ti sad na dvije strane Joj, pa da!

Plasim se za tebe Imam tremu
Ma plasim se i ja. Nego kazu i sijela su za ljude pa rekoh da iskoristim priliku. I jos par shaurmi da ponesem da te zelja mine.
Klopa
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:07 am

MAXIMUM XXX (citat):
amman (citat):
MAXIMUM XXX (citat):

Dobro dosla u alijansu, al kud bas plava?! dosta nam je amman. jos samo da me cuje i eto ti belaja.
pirat

Jest vala. Jos jedna plavusa nije dobro za tebe X. I ovako te pola nema, kad hodas po sijelima cijelu noc. Valja ti sad na dvije strane Joj, pa da!

Plasim se za tebe Imam tremu
Ma plasim se i ja. Nego kazu i sijela su za ljude pa rekoh da iskoristim priliku. I jos par shaurmi da ponesem da te zelja mine.
Klopa

Samo ti pricaj tako X pa ce ti nos narasti Liar
Cekajuci tu tvoju shaurmu ja skapah od gladi. I jos imas obraza navracati jutros praznih ruku Very Happy Srami se Razz
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:16 am

amman (citat):
MAXIMUM XXX (citat):
amman (citat):
MAXIMUM XXX (citat):

Dobro dosla u alijansu, al kud bas plava?! dosta nam je amman. jos samo da me cuje i eto ti belaja.
pirat

Jest vala. Jos jedna plavusa nije dobro za tebe X. I ovako te pola nema, kad hodas po sijelima cijelu noc. Valja ti sad na dvije strane Joj, pa da!

Plasim se za tebe Imam tremu
Ma plasim se i ja. Nego kazu i sijela su za ljude pa rekoh da iskoristim priliku. I jos par shaurmi da ponesem da te zelja mine.
Klopa

Samo ti pricaj tako X pa ce ti nos narasti Liar
Cekajuci tu tvoju shaurmu ja skapah od gladi. I jos imas obraza navracati jutros praznih ruku Very Happy Srami se Razz
Pa sta cu, dug put pa se i ogladni, morao sam malo stati usput. Izvini, bice drugi put obecavam. Liar
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:20 am

MAXIMUM XXX (citat):

Pa sta cu, dug put pa se i ogladni, morao sam malo stati usput. Izvini, bice drugi put obecavam. Liar

Dobro. Ti si napisao.... crno na bijelo... a ja lakovjerna. Budes li me izradio, gotov si Pucam...

Lara Croft je mala maca kakva sam ja kad presusim... hocu reci pregladnim Twisted Evil
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:24 am

amman (citat):

Pa sta cu, dug put pa se i ogladni, morao sam malo stati usput. Izvini, bice drugi put obecavam. Liar

Dobro. Ti si napisao.... crno na bijelo... a ja lakovjerna. Budes li me izradio, gotov si Pucam...

Lara Croft je mala maca kakva sam ja kad presusim... hocu reci pregladnim Twisted Evil[/quote]
Jeste crno al' nije bas na bijelom. Kako god! Evo obecajem da ce biti ta shaurma i ne samo to. Naci ce se jos i neki "aseer lejmun" pa bi te to trebalo drzati bar neko vrijeme.
P.S. Lara je brineta, jel tako bi?! Predajem se...
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:40 am

Joj sta mi sve obeca Padam u nesvijest...

Umijes i ti ponekad, nema govora Smile

P.S. Jeste brineta, zato i jeste "mala maca".
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:49 am

amman (citat):
Joj sta mi sve obeca Padam u nesvijest...

Umijes i ti ponekad, nema govora Smile

P.S. Jeste brineta, zato i jeste "mala maca".
Shhh
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:55 am

U pravu si. Dosta vise.

Jos ce Pamelu nagraditi zbog broja postova u njenoj temi tongue

A mi se jadni slomili... dever, dunjaluk Laughing
Na vrh Go down
(P) amela




Broj komentara : 8
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 9:29 pm

samo vi postajte, jos kad bi ja dobila pomoc kakvu:)
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 9:31 pm

(P) amela (citat):
samo vi postajte, jos kad bi ja dobila pomoc kakvu:)
Samo kazi sta ti treba. Cim neko zakuka ja saljem shaurme, upitaj amman pa ce potvrditi.
Jes da im treba malo duze dok stignu al' ko ceka taj i doceka!!!
pirat
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 9:43 pm

Sto je XXX dobar pa svima djeli, jos samo da zna kakvo si ti stvorenje Pamela poslo bi ti sve sto ima:)
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 9:48 pm

maximian (citat):
Sto je XXX dobar pa svima djeli, jos samo da zna kakvo si ti stvorenje Pamela poslo bi ti sve sto ima:)
Ma daj maxi, nisam ja toliko prohtjevan! Poslao bih i ranije.
pirat
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 11:38 pm

MAXIMUM XXX (citat):
(P) amela (citat):
samo vi postajte, jos kad bi ja dobila pomoc kakvu:)
Samo kazi sta ti treba. Cim neko zakuka ja saljem shaurme, upitaj amman pa ce potvrditi.
Jes da im treba malo duze dok stignu al' ko ceka taj i doceka!!!
pirat

Samo ti trazi Pamela. Od X-a ces sigurno dobiti Smile

On je poznat po tome da k'o nije trazio nije ni dobio Laughing
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 12:08 am

amman (citat):
MAXIMUM XXX (citat):
(P) amela (citat):
samo vi postajte, jos kad bi ja dobila pomoc kakvu:)
Samo kazi sta ti treba. Cim neko zakuka ja saljem shaurme, upitaj amman pa ce potvrditi.
Jes da im treba malo duze dok stignu al' ko ceka taj i doceka!!!
pirat

Samo ti trazi Pamela. Od X-a ces sigurno dobiti Smile

On je poznat po tome da k'o nije trazio nije ni dobio Laughing

E pa sad, ponekad i ja (ali samo ponekad) otskocim od principa. nebih bas u detalje al' eto ti me vec par puta natjera na to.
pirat
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 12:27 am

[/quote]

E pa sad, ponekad i ja (ali samo ponekad) otskocim od principa. nebih bas u detalje al' eto ti me vec par puta natjera na to.
pirat[/quote]

Nisam ni znala da tako pozitivno uticem na tebe Razz

Poceo si i da odskaces bounce ... zanimljivo Very Happy
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 12:30 am

amman (citat):

E pa sad, ponekad i ja (ali samo ponekad) otskocim od principa. nebih bas u detalje al' eto ti me vec par puta natjera na to.
pirat[/quote]

Nisam ni znala da tako pozitivno uticem na tebe Razz

Poceo si i da odskaces bounce ... zanimljivo Very Happy[/quote] Veseljeeeee! Yes
Na vrh Go down
nebas




Broj komentara : 17
Location : Banja Luka
Registration date : 2007-12-17

PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 12:31 am

koliko plavusa trenutno ima u alijansi? Zbunjen
Na vrh Go down
Sponsored content





PAmela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PAmela   PAmela Icon_minitime

Na vrh Go down
 
PAmela
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Travian :: Članovi-
Idi na: