The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Moje prve hiljade

Go down 
2 posters
AutorPoruka
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Moje prve hiljade Empty
KomentarNaslov komentara: Moje prve hiljade   Moje prve hiljade Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 12:52 pm

Dosta vise coraka. Vratih se kuci svijetla obraza Smile

Evo konacno malo cetverocifrenih brojeva Wink

http://travilog.org.ua/ba/2858453/8694b7725acd18e8549f142dba37fd29


A sta cu jadna kad mi je prozivodnja zita 12 po satu, .drazeN. me ne popusta... valjda covjek voli gledati Rolling Eyes

A ja se moram boriti da prezivim u ovom surovom svijetu Razz
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Moje prve hiljade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje prve hiljade   Moje prve hiljade Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 2:24 pm

svaka čast Thumb up!, a za .drazeN.a se ne brini, svaki put kad on pogleda tebe ja pogledam njega. Tako da ne vjerujem da će te dirati, ali ako bude, dobit će po tamburi Pucam...
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Moje prve hiljade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje prve hiljade   Moje prve hiljade Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 2:32 pm

metro (citat):
svaka čast Thumb up!, a za .drazeN.a se ne brini, svaki put kad on pogleda tebe ja pogledam njega. Tako da ne vjerujem da će te dirati, ali ako bude, dobit će po tamburi Pucam...

Vidjela sam ja da ti pazis na njega Smile Thanx.

Cak sta vise mislim da bi on mene davno zgazio, ja sam mala Neutral , ali mislim da se tebe boji Imam tremu

Sto bi mi rekli - lijepi strah Laughing
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Moje prve hiljade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje prve hiljade   Moje prve hiljade Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 2:39 pm

Čak mi je i poslao poruku, samo jedan "Smile". Mislim da te neće dirati. Možda mu se sviđaš pa gleda kako napreduješ Laughing Laughing
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Moje prve hiljade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje prve hiljade   Moje prve hiljade Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 5:35 pm

metro (citat):
Čak mi je i poslao poruku, samo jedan "Smile". Mislim da te neće dirati. Možda mu se sviđaš pa gleda kako napreduješ Laughing Laughing

Sigurno je to. Bice nesto... ozbiljna veza nije flert lol!
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Moje prve hiljade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje prve hiljade   Moje prve hiljade Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 12:22 pm

Evo konacno je i Martin odlucio da bude dobar domacin i da me fino pocasti Smile

http://travilog.org.ua/ba/7642549/b1be6ae4a365b16394bdda0202e2f9ae
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Moje prve hiljade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje prve hiljade   Moje prve hiljade Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 5:05 pm

ajd kad se vec hvalimo da se i ja pohvalim Laughing Wink


Predmet Napad: Macaria protiv kobra

Predmet Napad: Macaria protiv kobra

nije bas zanimljivo kad nema vojske, ali uskoro krecem napdati aktivne igrace s vojskom pa ce biti zanimljivije. Pucam...
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Moje prve hiljade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje prve hiljade   Moje prve hiljade Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 5:34 pm

metro (citat):
ajd kad se vec hvalimo da se i ja pohvalim Laughing Wink


Predmet Napad: Macaria protiv kobra

Predmet Napad: Macaria protiv kobra

nije bas zanimljivo kad nema vojske, ali uskoro krecem napdati aktivne igrace s vojskom pa ce biti zanimljivije. Pucam...

E ovo sa 2 tisucaka vec treba da bude u posebnoj rubrici Smile

Cestitam na kvalitetnom ulovu Bravo!...
Na vrh Go down
Sponsored content





Moje prve hiljade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje prve hiljade   Moje prve hiljade Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Moje prve hiljade
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Poslovi alijanse :: Ratovi-
Idi na: