The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Podrska saveznicima

Go down 
+4
Lordson
BegyHZ
maximian
bax
8 posters

Dali zelite pruzit pomoc u ovom slucaju
DA
Podrska saveznicima Vote_lcap100%Podrska saveznicima Vote_rcap
 100% [ 15 ]
NE
Podrska saveznicima Vote_lcap0%Podrska saveznicima Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 15
 

AutorPoruka
bax

bax


Broj komentara : 58
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-15

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 9:51 pm

pozdrav!
uz iskrene novogodišnje želje, u ime naše saradnje i da se svi malo zabavimo, pokušavam animirati saradnje između naše alijanse ___ i dragih nam prijatelja Smile
trenutno pokušavamo utabati dva igrača koji (osim što nas napadaju) stalno vrijeđaju, psuju i prijete. mi ćemo ih napadati u skladu sa mogućnostima, a ukoliko biste nam se pridružili bilo bi to lijepo zajedničko veselje...
radi se o igračima:
1. ________
2. _______
ovaj prvi je solidan igrač, ovaj drugi djeluje više kao napuhana budala. svaka pomoć je dobrodošla.

zauzvrat, naravno, spremni smo na slične akcije inicirane sa vaše strane. kako bi imalo efekta, ne očekujemo da u napadima učestvuje bilo ko ko nema dovoljno vojske i ko nije dovoljno blizu navedenim igračima, tj. njihovim selima (recimo max 8 sati).
hvala unaprijed,

Glasajte a za ostalo cemo se dogovoriti naknadno kad vidimo rezultate i nemojte da se ceka dugo,


pozz
Maximian
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 10:09 pm

Namjerno nisam stavio imena alijanse i igraca na koje treba izvesti napad da ne bi bilo solo akcija, cim anketa predje glasove polovine obavjestit cu o kome se radi i o akciji koju cemo poduzeti

Hopa-cupa-pras!

Thank you
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 10:34 pm

kada ce otprilike biti akcija ?
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 11:05 pm

pa cim glasa 16 clanova alijanse odmah cemo krenuti u razradjivanje akcije, do tada malo stprljenja i idemo u Pucam...
Na vrh Go down
Lordson

Lordson


Broj komentara : 17
Registration date : 2007-12-24

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 11:34 pm

Neznam za sta da glasam, ja sam voljan da pomognem ali kako kada imam 5 vojnika??? Tup, tup, tup Tup, tup, tup Za sta da ja glasam??? Ali ako treba da posaljem oih svojih 5 hajduka saljem odmah.. Pucam...
Na vrh Go down
crnaudovica




Broj komentara : 7
Registration date : 2007-12-17

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 11:41 pm

Naravno da sam za Smile

Danas-sutra ce se mene neko nadovezati. Jeste da nemam vojnika, ali imam resursa. Moze biti da i budem imala dok svi glasaju Wink
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 11:42 pm

Lordson (citat):
Neznam za sta da glasam, ja sam voljan da pomognem ali kako kada imam 5 vojnika??? Tup, tup, tup Tup, tup, tup Za sta da ja glasam??? Ali ako treba da posaljem oih svojih 5 hajduka saljem odmah.. Pucam...

Laughing

Lako mi je za tebe. Ti imas hajduke lol!

Ja jos nikako da skupim resa za te hajduke Very Happy
Na vrh Go down
Lordson

Lordson


Broj komentara : 17
Registration date : 2007-12-24

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 11:49 pm

amman (citat):
Lordson (citat):
Neznam za sta da glasam, ja sam voljan da pomognem ali kako kada imam 5 vojnika??? Tup, tup, tup Tup, tup, tup Za sta da ja glasam??? Ali ako treba da posaljem oih svojih 5 hajduka saljem odmah.. Pucam...

Laughing

Lako mi je za tebe. Ti imas hajduke lol!

Ja jos nikako da skupim resa za te hajduke Very Happy


Pa za hajduke netrabaju resursi, to trebas samo da nalozis seljake da se pobune i eto belaja... Široki osmjeh Široki osmjeh
Na vrh Go down
bax

bax


Broj komentara : 58
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-15

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 11:52 pm

MOLIO BIH VEZ SPAMA ZNACI PRICU USMJERITI SAMO NA OVU TEMU Off topic
Na vrh Go down
balzamico




Broj komentara : 6
Registration date : 2007-12-17

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 12:12 am

Mad Twisted Evil ja sam ZA, a i mojih 5 prijatelja van alijanse ce dati sve svoje resurse a na moju vojsku slobodno racunaj...
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 12:57 am

bax (citat):
MOLIO BIH VEZ SPAMA ZNACI PRICU USMJERITI SAMO NA OVU TEMU Off topic

Sto smo ozbiljni veceras Rolling Eyes

Odoh ja... ovo postaje preozbiljno za mene Padam u nesvijest...
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 1:54 am

Arijana
Maximum xxx
Doris
The Avenger

Ovo su jos 4 glasa za, tako da je odluceno, idemo u rat! Pucam... Yesss
Na vrh Go down
nebas




Broj komentara : 17
Location : Banja Luka
Registration date : 2007-12-17

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 11:58 am

pa sad hmmm... Rolling Eyes vidjet cu sta ja tu mogu da ucinim za vas......
kad kazete kad, gdje i kako saljem i ja naravno Veseljeeeee!
becouse the war just begining Viking
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 10:52 pm

pa hoce li onda biti tih podataka, nestrpljiv sam Smile
Na vrh Go down
nebas




Broj komentara : 17
Location : Banja Luka
Registration date : 2007-12-17

Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 12:11 am

i ja sam, al cekam i cekam i cekam..... pa dokle bre!!!!!!! Off topic
Na vrh Go down
Sponsored content





Podrska saveznicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrska saveznicima   Podrska saveznicima Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Podrska saveznicima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» PRIRPEMA ZA NAPAD (podrska saveznicima)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Poslovi alijanse :: Dogovori i glasanja-
Idi na: