The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 plavuša i crnka u autu

Go down 
2 posters
AutorPoruka
fazer




Broj komentara : 6
Registration date : 2008-01-08

plavuša i crnka u autu Empty
KomentarNaslov komentara: plavuša i crnka u autu   plavuša i crnka u autu Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 8:20 pm

voze se plavuša i crnka u autu. Crnka vozi i odjednom stane.
pita je plavuša ŠTO SI STALA?
PA VIDIŠ DA NAM JE NESTALO GORIVA - pokazuje crnka na komandnu tablu
JAO JESI TI PAMETNA odgovara plavuša JA NIKAD NE BI SKONTALA, JA BI NASTAVILA DA VOZIM Bravo!...
Na vrh Go down
fazer




Broj komentara : 6
Registration date : 2008-01-08

plavuša i crnka u autu Empty
KomentarNaslov komentara: bazen   plavuša i crnka u autu Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 8:21 pm

leže dva slona pored bazena cijeli dan
kad jedan kažem drugom
haj popij to da idemo
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

plavuša i crnka u autu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: plavuša i crnka u autu   plavuša i crnka u autu Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 8:56 pm

fazer (citat):
voze se plavuša i crnka u autu. Crnka vozi i odjednom stane.
pita je plavuša ŠTO SI STALA?
PA VIDIŠ DA NAM JE NESTALO GORIVA - pokazuje crnka na komandnu tablu
JAO JESI TI PAMETNA odgovara plavuša JA NIKAD NE BI SKONTALA, JA BI NASTAVILA DA VOZIM Bravo!...

Grrrrr scratch

Kad sam ti davala uputstva za forum zaboravih ti reci da je zabranjeno postati viceve o plavusama Smile

Salim se naravno. Dobar lol!
Na vrh Go down
fazer




Broj komentara : 6
Registration date : 2008-01-08

plavuša i crnka u autu Empty
KomentarNaslov komentara: vozač   plavuša i crnka u autu Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 5:31 pm

Vozi čovjek potpuno novog BMW-a po gradu i stane na semaforu.
Odjednom DUM!

Tip izadje i vidi da mu se odozada u BMW zabio neki stari Fićo i razbio mu pola stražnjeg dijela.
Tip poludi, a iz Fiće izađe Mujo i kaže: "Sorry stari, ali molim te nemoj praviti probleme i zvati policiju, pogledaj kakav auto voziš ti, a kakav ja sirotinja."
Tip se sažali...pa kaže ''ajde u redu Mujo'' i on sjedne u auto i krene dalje.
Samo do prvog semafora.

Čim je stao čuje DUM! Izadje iz auta i vidi da se ponovo Mujin Fićo zabio u njega.

Tip totalno poludi, ali Mujo izađe i kaže: "Daj stari, molim te ne pravi frku. Imam petero djece, nezaposlenu ženu i deset kredita, samo mi još fale problemi sa policijom".
Tip se opet malo smiri i krene do sljedećeg semafora.
Stoji, gleda u retrovizor i ne može vjerovati.
Opet mu se približava isti Fićo i DUM! Zabije se u njega.
Tip sav očajan izlazi iz auta, a iz Fiće mu maše Mujo i viče: "Dobro je! Vozi dalje, ja sam!"
Na vrh Go down
Sponsored content





plavuša i crnka u autu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: plavuša i crnka u autu   plavuša i crnka u autu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
plavuša i crnka u autu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Zabava :: Vicevi-
Idi na: