The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Napad na bivse clanove Alijanse

Go down 
2 posters
AutorPoruka
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Napad na bivse clanove Alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Napad na bivse clanove Alijanse   Napad na bivse clanove Alijanse Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 4:07 pm

Naime, prica je sljedeca. Moj "dobri" sussjed citizen_sa je poprilicno vremena bio moj izvor resursa sve dok nekad prosle sedmice nije postao clan nase alijanse. Kako ga uopce nije bilo i.e. bio je maximalno neaktivan, izletio je.
Mogu li ja sada njega napasti? Ima li neki vremenski rok koji treba da prodje prije nego ga smijem posjetiti Razz ?

Pliz help.

Thanx.
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Napad na bivse clanove Alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad na bivse clanove Alijanse   Napad na bivse clanove Alijanse Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 4:13 pm

Treba proci rok od 48 sati otkad je napustio alijansu a tada ga mozes slobodno napadati koliko zelis
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Napad na bivse clanove Alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad na bivse clanove Alijanse   Napad na bivse clanove Alijanse Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 4:16 pm

OK. Thanx Metro Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Napad na bivse clanove Alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napad na bivse clanove Alijanse   Napad na bivse clanove Alijanse Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Napad na bivse clanove Alijanse
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Napad
» PRIRPEMA ZA NAPAD (podrska saveznicima)
» Promjena imena alijanse
» Mapa alijanse
» Izbacivanje iz alijanse

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Travian :: Pitanja i odgovori-
Idi na: