The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Promjena imena alijanse

Go down 
3 posters
AutorPoruka
saboo

saboo


Broj komentara : 11
Location : Tesanj
Registration date : 2007-12-27

Promjena imena alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Promjena imena alijanse   Promjena imena alijanse Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:15 am

Pitanje za sve clanove alijanse, jeste li za promjenu imena alijanse.
Na vrh Go down
Merima




Broj komentara : 8
Registration date : 2008-01-17

Promjena imena alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena imena alijanse   Promjena imena alijanse Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 2:09 pm

neznam sta mislis pod tim promjena imena, mislis ovos to su vec uradili ili da nesto novo bounce
Na vrh Go down
saboo

saboo


Broj komentara : 11
Location : Tesanj
Registration date : 2007-12-27

Promjena imena alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena imena alijanse   Promjena imena alijanse Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 2:10 pm

Ovo sto su vec uradili.
Na vrh Go down
Merima




Broj komentara : 8
Registration date : 2008-01-17

Promjena imena alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena imena alijanse   Promjena imena alijanse Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 2:28 pm

pa morali su staviti ovaj naziv jer se ujedinjujemo sa gazijama nesto je moralo presuditi mislim da je najveci problem sto kod nas na forumu nema obavjestenja o svim dogadjanjima i promjenama nego sve moramo saznati prekonekih drugih ljudi
Na vrh Go down
saboo

saboo


Broj komentara : 11
Location : Tesanj
Registration date : 2007-12-27

Promjena imena alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena imena alijanse   Promjena imena alijanse Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 2:30 pm

Mislis mi se ujedinjujemo u gazije!
Na vrh Go down
Merima




Broj komentara : 8
Registration date : 2008-01-17

Promjena imena alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena imena alijanse   Promjena imena alijanse Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 2:32 pm

ujedinjujemo sa njima tu informaciju sam ja dobila iz maticne ally evo sad cu ja reci jednom drugu iz maticne ally da objasni tu ej na forumu registrovao se samo ek
Na vrh Go down
nomad




Broj komentara : 4
Registration date : 2008-01-17

Promjena imena alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena imena alijanse   Promjena imena alijanse Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:04 pm

Alijansa je promijenila ime zbog toga sto smo prihvatili saradnju sa Gazijama i svim njihovim wingovima (oni su je ponudili, ne mi). vjerujem da je bitno napomenuti da je saradnja nudjena i drugim jacim alijansama i oni je nisu prihvatili. ovdje prije svega mislim na alijanse YU i O. promjenom imena, odnosno ulaskom u jedan jaci savez od nekoliko alijansi, smatramo da cemo s vrata skinuti neke alijanse koje nas redovno napadaju. diplomatija jos uvijek radi i nadamo se da ce sporazumi o NNP-u biti uskoro upostavljeni. vise detalja kad sve bude zavrseno. jos vas jednom sve molim za strpljenje.
Na vrh Go down
saboo

saboo


Broj komentara : 11
Location : Tesanj
Registration date : 2007-12-27

Promjena imena alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena imena alijanse   Promjena imena alijanse Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:25 pm

Pa zar nije moglo bar ostati samo BHTT, BHTT1 i BHTT2 bez dodatka gazije. Mislim da cemo se mi stopiti u alijansu Gazije. Svaka globalizacija donosi gubitak suvereniteta i integriteta drzave.
Na vrh Go down
nomad




Broj komentara : 4
Registration date : 2008-01-17

Promjena imena alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena imena alijanse   Promjena imena alijanse Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:54 pm

saboo (citat):
Pa zar nije moglo bar ostati samo BHTT, BHTT1 i BHTT2 bez dodatka gazije. Mislim da cemo se mi stopiti u alijansu Gazije. Svaka globalizacija donosi gubitak suvereniteta i integriteta drzave.

sto se mene tice, a vjerujem i vecine clanova alijanse, ime je komotno moglo ostati isto, ali Gazije su insistirali na tome da promijenimo ime, jer se cesto dogadja da neka alijansa sa nekim ima saradnju, koja bude samo ukras u profilu alijanse... dalje: promjenom imena, odnosno priklanjanjem Gazijama, druge alijanse (i jace i slabije), imaju na umu da smo dio jedne vece organizacije, te ce se, nadam se, teze odlucivati za napade na nas. ovo se pogotovo odnosi na alijanse sa kojima nastojimo uspostaviti NNP. koja ce to alijansa medju prvih 10 htjeti NNP sa nama samostalnima? mislim da nece nijedna. i jos: ne vidim kakav "suverenitet i integritet drzave" gubimo... mislim da ovom koalicijom sa gazijama mozemo samo dobiti... i mi svaki igrac/ca pojedinacno i alijansa u cjelini.

PS: ako zelite, pitanje promjene imena mozemo staviti na glasanje, pa kako vecina odluci, tako neka bude.
Na vrh Go down
Sponsored content





Promjena imena alijanse Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena imena alijanse   Promjena imena alijanse Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Promjena imena alijanse
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Mapa alijanse
» Izbacivanje iz alijanse
» Forum alijanse Avengers
» Napad na bivse clanove Alijanse
» Pomoc nase alijanse drugoj

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Travian :: Pitanja i odgovori-
Idi na: