The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 prekid saradnje sa VIS_OKO

Go down 
5 posters
AutorPoruka
bax

bax


Broj komentara : 58
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-15

prekid saradnje sa VIS_OKO Empty
KomentarNaslov komentara: prekid saradnje sa VIS_OKO   prekid saradnje sa VIS_OKO Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 12:56 am

MOzel neko pojasnit zasto je prekinuta saradnja sa alijansom VIS_OKO ? Sigurno nije bez razloga
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

prekid saradnje sa VIS_OKO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prekid saradnje sa VIS_OKO   prekid saradnje sa VIS_OKO Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 12:59 am

bax (citat):
MOzel neko pojasnit zasto je prekinuta saradnja sa alijansom VIS_OKO ? Sigurno nije bez razloga
E pa zahvali amman, pobijala je tvrdnje o valjanosti piramida i pogodila u bolnu tacku. Budi sretan sto nam nisu jos i rat objavili. Samo mi jos jednom d

pirat
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

prekid saradnje sa VIS_OKO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prekid saradnje sa VIS_OKO   prekid saradnje sa VIS_OKO Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 1:03 am

I ja sam bas to htio da pitam , a jel ozibljno to razlog ili ? Very Happy Very Happy Rolling Eyes
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

prekid saradnje sa VIS_OKO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prekid saradnje sa VIS_OKO   prekid saradnje sa VIS_OKO Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 1:07 am

BegyHZ (citat):
I ja sam bas to htio da pitam , a jel ozibljno to razlog ili ? Very Happy Very Happy Rolling Eyes

lol!
E za ovu zasluzujes besplatu turu svih resursa od mene, samo malo kasnije jer se punim za izgradnju sada. Javi kad zafali!

pirat

E, sad smislen odgovor na pitanje.
Razlog prekida saradnje jos uvijek nije objasnjen, trenutno razrjesavamo tu problematiku. Svi cete biti obavjesteni cim se situacija razjasni.
Ja to stvarno ne zna
Na vrh Go down
bax

bax


Broj komentara : 58
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-15

prekid saradnje sa VIS_OKO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prekid saradnje sa VIS_OKO   prekid saradnje sa VIS_OKO Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 1:12 am

rijesavaj te to posto oni nama trebaju a ne mi njima puno su jaci od nas.... Ako ne rijesite problem odma ide sistem vanrednog glasanja i smjenjujemo diplomatiju Laughing Laughing Tup, tup, tup
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

prekid saradnje sa VIS_OKO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prekid saradnje sa VIS_OKO   prekid saradnje sa VIS_OKO Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 1:22 am

MAXIMUM XXX (citat):
bax (citat):
MOzel neko pojasnit zasto je prekinuta saradnja sa alijansom VIS_OKO ? Sigurno nije bez razloga
E pa zahvali amman, pobijala je tvrdnje o valjanosti piramida i pogodila u bolnu tacku. Budi sretan sto nam nisu jos i rat objavili. Samo mi jos jednom d

pirat

Pa ja Suspect Najlakse je na maksuma.

Kreveljenje
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

prekid saradnje sa VIS_OKO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prekid saradnje sa VIS_OKO   prekid saradnje sa VIS_OKO Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 1:36 am

amman (citat):
MAXIMUM XXX (citat):
bax (citat):
MOzel neko pojasnit zasto je prekinuta saradnja sa alijansom VIS_OKO ? Sigurno nije bez razloga
E pa zahvali amman, pobijala je tvrdnje o valjanosti piramida i pogodila u bolnu tacku. Budi sretan sto nam nisu jos i rat objavili. Samo mi jos jednom d

pirat

Pa ja Suspect Najlakse je na maksuma.

Kreveljenje
Pa fino sam ti rekao: "Piramida ima dok se ne dokaze suprotno"!
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

prekid saradnje sa VIS_OKO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prekid saradnje sa VIS_OKO   prekid saradnje sa VIS_OKO Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 1:40 am

Prekid saradnje kako kaze njihov osnivac ni njemu samom nije poznat, tako da cekam da mu bude poznato pa da i ja vama javim!
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

prekid saradnje sa VIS_OKO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prekid saradnje sa VIS_OKO   prekid saradnje sa VIS_OKO Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 12:20 pm

MAXIMUM XXX (citat):
BegyHZ (citat):
I ja sam bas to htio da pitam , a jel ozibljno to razlog ili ? Very Happy Very Happy Rolling Eyes

lol!
E za ovu zasluzujes besplatu turu svih resursa od mene, samo malo kasnije jer se punim za izgradnju sada. Javi kad zafali!

pirat

E, sad smislen odgovor na pitanje.
Razlog prekida saradnje jos uvijek nije objasnjen, trenutno razrjesavamo tu problematiku. Svi cete biti obavjesteni cim se situacija razjasni.
Ja to stvarno ne zna

E neznas kakvi su visocani, krivo im sto nema piramide pa odugovlace da je naprave Smile Smile Cool Laughing
Na vrh Go down
Sponsored content





prekid saradnje sa VIS_OKO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prekid saradnje sa VIS_OKO   prekid saradnje sa VIS_OKO Icon_minitime

Na vrh Go down
 
prekid saradnje sa VIS_OKO
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Saradnje

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Travian :: Pitanja i odgovori-
Idi na: