The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Avengers

The Avengers Forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Saradnje

Go down 
5 posters
AutorPoruka
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 8:36 pm

Da vas ukratko obavjestim o slijedecem:

Sklopio sam nam sve saradnje sto smo imali i u BA alijansi i jos jednu dodatnu, tj Vis_oko alijansa, pridrzavaj te se pravila o ne napadanju i pomaganju saveznickih alijansi, s tim da se prije svakog napada il slanja pomoci obratite nekom od vodecih u alijansi, svako krsenje ovog pravila sankcionisat ce se No!



pozz

Maxi
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 12:53 am

A zbog cega smo mi wing alijanse BA, sto ne djelujemo sami ? Smile
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 12:58 am

BegyHZ (citat):
A zbog cega smo mi wing alijanse BA, sto ne djelujemo sami ? Smile
Zato sto smo se u njoj i okupili i upoznali (bar sto se tice travijana) a buduci da je politika k***a nikad ne znas sta ce biti sutra.
Imal smisla?!
pirat
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:01 am

ma bolje da smo svi u jednoj, jest da bi nas bilo previshe al bi bili jaci tongue
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:01 am

ma biti wing ne znaci nista lose, moze biti samo dobro, e sad posto cemo mi biti uskoro jaci od njih onda bi mogli i uloge zamjeniti, tad bi oni nama mogli biti wing Twisted Evil
Na vrh Go down
amman

amman


Broj komentara : 83
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-16

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:04 am

maximian (citat):
ma biti wing ne znaci nista lose, moze biti samo dobro, e sad posto cemo mi biti uskoro jaci od njih onda bi mogli i uloge zamjeniti, tad bi oni nama mogli biti wing Twisted Evil

Mijenjanje uloga Rolling Eyes ... hm

Proucicu to malo detaljnije pa se javim za jedno mjesec-dva dok skontam fol. study
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:06 am

maximian (citat):
ma biti wing ne znaci nista lose, moze biti samo dobro, e sad posto cemo mi biti uskoro jaci od njih onda bi mogli i uloge zamjeniti, tad bi oni nama mogli biti wing Twisted Evil

nije ti lose ovo Smile
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Broj komentara : 54
Age : 49
Location : Tu sam negdje
Registration date : 2007-12-15

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:08 am

BegyHZ (citat):
ma bolje da smo svi u jednoj, jest da bi nas bilo previshe al bi bili jaci tongue
Po broju da ali ne mozes moliti ljude da se drze pravila alijanse a pogotovo zlatnog pravila: "Dobro se zabaviti". Bar toga ima puno vise sada.
jocolor
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 9:47 pm

Evo gledam na 48 smo mjestu, a nasa alijansa kojoj smo mi wing je na 50.. bolje kada bi ovi jaci igraci iz BA presli u nasu alijansu Smile a BA da postane wing
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 10:05 pm

Ta ti nije losa, podrzavam
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 10:08 pm

maximian (citat):
Ta ti nije losa, podrzavam

pa da, onda bi fino uletili u top 30 i lagano gradili reputaciju Very Happy
Na vrh Go down
metro




Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 1:18 am

evo ja bas pregovaram s Farukom o tome, on kaže: "evo i jednog odgovora,za vas u wingu,vraatite se jer bez vas BA alijansa ne funkcionira,jer nema smisla...."

rekla sam da nema šanse da se vratimo tamo i da je krajnje vrijeme da se trgnu i počnu raditi nešto dok nisu skroz propali.

A što se tiče jačih, njih pljačkaju puno gore nego ove naše male.
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 1:59 am

metro (citat):
evo ja bas pregovaram s Farukom o tome, on kaže: "evo i jednog odgovora,za vas u wingu,vraatite se jer bez vas BA alijansa ne funkcionira,jer nema smisla...."

rekla sam da nema šanse da se vratimo tamo i da je krajnje vrijeme da se trgnu i počnu raditi nešto dok nisu skroz propali.

A što se tiče jačih, njih pljačkaju puno gore nego ove naše male.

Neznam sta da ti kazem, al sigruno kad bi prvih 10 iz njihove alijanse presli ovamo mogli bi svasta uraditi, a mi se rijesili nekih neradnika..
Na vrh Go down
BegyHZ




Broj komentara : 45
Location : Seher Sarajevo
Registration date : 2007-12-23

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 12:47 am

sta ovo mi NNP sa BSG, a oni mene ebavali trojica odjednom na pocetku.. samo da obavjestim ja u buducnosti zelim da se osvetim Šiba... Cool Laughing
Na vrh Go down
maximian

maximian


Broj komentara : 61
Registration date : 2007-12-15

Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 12:53 am

ljudi su spremni da nam pomognu u jacanju zato suradjuj a bice vremena za osvetu Pucam...
Na vrh Go down
Sponsored content





Saradnje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Saradnje   Saradnje Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Saradnje
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» prekid saradnje sa VIS_OKO

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
The Avengers :: Poslovi alijanse :: Dogovori i glasanja-
Idi na: